محل تبلیغات شما
در: 
مهر ۱۱, ۱۳۹۷در: راهنمای خرید چاپ ایمیل ۱۰ 
واقعیتی که در موضوع چرم نمی‌دانید در این مطلب همت داریم نکات با اهمیت و مهم را در موضوع چرم ابلاغ نماییم با ما تا انتهای مطلب همپا باشید تا شما را با این نکات و ویژگی های دارای اهمیت آشنا سازیم . 

کیف نه

۱- 
صنعت چرم هر ساله بیش از ۵۳ میلیارد دلار درآمد دارد! 
دیدنی می‌باشد بدانید که صنعت چرم ارگانیک به خاطر استمرار و کیفیت بالای محصولاتش، سالیانه بیش از ۵۳ میلیارد دلار درآمد دارااست . این مبلغ از مجموع درآمد صنعت های قهوه، چای، برنج، لاستیک، کتان و شکر فراتر می‌باشد . در بین محصول ها چرمی ، ساخت کفش‌های چرم در صدر بوده و ۶۰ درصد از این درآمد را به خود اختصاص می دهد . کیف چرم در رتبه بعدی این تولیدها قرار دارد . 

۲- چرم شتر با کیفیت ترین جور چرم میباشد . 

چرم شتر، با کیفیت‌ترین عضو خانواده چرم‌های ارگانیک است، این چرم تمامی ویژگی‌های متمایز چرم ارگانیک را یک‌جا دارد: مقاوم و ماندگار است، نقوش چرم در آن به شکل مشخصی چشم می شود و پس از مدتی استفاده، کلاسیک و با اصالت جلوه می نماید . 

10 
واقعیتی که در مورد چرم نمی‌دانید ۳- هنگامی چرم بعنوان کاغذدیواری به کارگیری می‌شده می باشد . 

در قرن هفدهم میلادی در شهرهایی مثل فلورانس و ونیز ایتالیا پوشاندن تمام دیوارهای منزل از چرم، لاکچری و معمول بوده می‌باشد . 

۴- در بخش اعظم کشورها، به طور میانگین افراد در یک روز عادی چهار تیکه چرم می پوشد . 

این موارد می توانند کفش، کمربند، ژاکت، بند ساعت، کیف پول، کیف دستی و تکه‌های لباس باشد . هنگامی در اولی نگاه این جمله را می‌خوانید ۴ تکه ممکن است دوچندان به حیث برسد، البته از این‌که بدانید همین حال حاضر یکسری تکه از لباس‌هایتان چرم است، ممکن میباشد متعجب گردید . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها