محل تبلیغات شما
راحت 
ترین راه های تشخیص چرم اصل از تقلبی + عکس چرم 
طبیعی گرما را مراقبت میکند 
چرم های مصنوعی گرما را نگه نمی دارا‌هستند البته چرم ارگانیک زود گرم می‌شود و چند لحظه گرما را محافظت می نماید . ولی چرم های تصنعی هم گرم میگردند اما تراز آن مرطوب میگردد در حالی‌که چرم طبیعی تماما کم آب می ماند . اگر چرم ارگانیک و مصنوعی را کنار هم قرار دهید خیلی زود متوجه تفاوت آنها میشوید . 

کیف اداری

آسان 
ترین منش های تشخیص چرم اصل از تقلبی + عکس 
طرح 
چرم طبیعی 
چرم های واقعی طرح خاصی دارند در حالیکه روی چرم های تصنعی و مصنوعی خطوط یک پارچه و یکدست می باشند . چرم ها منافذی دارند که فقط با ذره بین قابل دیدن می‌باشند . منافذ چرم حقیقی متفرق هستند و تکنولوژی مدرن آنرا تقلید میکند ولی به اسانی قابل تشخیص است . 

راحت 
ترین خط مش های تشخیص چرم اصل از تقلبی + عکس 
پشت 
چرم را چک کنید 
مدام پشت چرم را ملاحظه کنید تا ساختار آنرا تحلیل فرمائید . پشت چرم واقعی بافت مخملی داراست ولی پشت چرم های تصنعی و مصنوعی پارچه ای میباشد . 

سهل 
ترین رویه های تشخیص چرم اصل از تقلبی + عکس 
وزن 
چرم را آنالیز کنید 
چرم ارگانیک سنگین تر از چرم مصنوعی هست . اما نگفته نماند که چرم ها انواع دارند و وزن انها هم متعدد هست . بعنوان نمونه وزن پوست گوسفند از پوست گاو سبک تر میباشد . البته چرم های مصنوعی همیشه سبک تر از چرم های طبیعی و چه بسا پارچه های معمولی می باشند . 

سهل وآسان 
ترین راه های تشخیص چرم اصل از تقلبی + عکس 
بوی 
چرم را آنالیز کنید 
کفش های چرم طبیعی بوی تندی دارا هستند که به اسانی از در بین نمی‌رود . برخی از کارخانه ها عطرهایی به پارچه کفش میزنند که بنظر طبیعی برسند البته در صورتی که کیفیت آن بالا باشد ممکن می‌باشد مشتری فریب بخورد . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها