محل تبلیغات شما
خرید

کیف نه برای خانم ها با سلیقه های مختلف با معیارهای گوناگون انجام می شود . خانم های کلاسیک به سبک خودشان و خانم های فانتزی هم به سبک خودشان . حالا برای چه نوع میهمانی چه سبک کیفی می بایست خرید را می توان از دربین این نکات فهمید . 

rhodiumbeauty glow face mask 
این پیشنهاد ساده ما نیست، یقین جدید طراحان لباس و کارشناسان مد می باشد که مسئولیت تولید ستی قشنگ و فاخر می تواند برعهده کیف باشد . طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح ها و نقش های جدید کیف پیاده می نمایند تا خانم ها بتوانند با خریدن یک کیف تغییری چشمگیر در ست خویش ساخت کنند . وقتی کیف ها به رنگ های مشکی و قهوه ای محدود بودند البته هم اکنون طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ باکس سحرآمیز رنگ ها می فرآیند . در صورتی‌که قصد خرید کیف دارید، بهتر می باشد پیشین از خرید با جور های جدید کیف و طرح های تازه آشنا گردید تا خریدی به روز داشته باشید . 

خرید 
کیف 
به این گونه کیف ها ذوزنقه ای می گویند . طراحان دیگر از مربع، مستطیل و دایره خسته گردیده اند و سراغ فرم های جدید ای رفته اند که ذوزنقه ای دوستداشتنی ترین آنهاست . رونق کیف هایی که دو زاویه خارج زده طولانی تر دارند، از سال قبل استارت گردیده البته سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و شما نگران از مد افتادن کیف خود نباشید . برندها و تولیدکننده های گوناگون نمونه ای از این کیف ها ایجاد کردند و شما با هر میزان دارایی ای می توانید مالک یک عدد از این کیف ها که اکثر وقت ها والا و جادار نیز هستند، گردید . 

خرید 
کیف نه 

طرح کلی این کیف ها از پاکت نامه الهام گرفته گردیده و با همین اسم هم شناخته می شود . کیف های باریکی که برای مهمانی ها و برنامه های رسمی و نصفه قانونی مناسب می‌باشند . در صورتیکه باتوجه به جریان مد سال های اخیر بوفه شما پر از کیف های والا شده، بهتر است یک نمونه از این کیف های پاکت طومار ای را تنظیم نمایید چون دیر یا این که زود به درد شما خواهد خورد . 

کیف 
دستی 

در کمد هر خانمی می بایست یک کیف کوچک برای کمپانی در مهمانی ها وجود داشته باشد . در شرای در این مسئله می خواهید از ضابطه روز پیروی کنید، باید نمونه ای بخرید که گونه کوچکی روی بدنه کیف است . این کیف ها به مقدار ای کوچک می‌باشد که داخل دست جای می گیرد، اکنون این دستگیره جدید بیش تر شده نیز روی دست قرار می گیرد و ستی متفاوت برای خانم های باسلیقه آماده می نماید . به کار گیری از این جور کیف در بقیه فضاها غیر از مهمانی هم متداول گردیده است . 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها