محل تبلیغات شما

کاربرد 

چرم در استایل امروزی عشق و علاقه به محصول ها چرمی و استفاده گسترده از آن، سبب ساز افزایش تنوع و کیفیت ایجاد گردیده میباشد . تولید ها چرمی در دو مجموعه درجه‌بندی می‌شوند: چرم سبک مشتمل بر چرم گوسفند و بز که برای تنظیم لباس، دستکش و آستر به کار گیری می شود و چرم‌ سنگین دربرگیرنده چرم گاو و گاومیش که به برهان کیفیت و ضخامت بالا برای ساخت کفش، کیف، کاربرد داراست . به کارگیری از پوشاک، کیف، کفش و کمربند چرمی در هر موقعیتی استایل شما را به شایسته ترین صورت جلوه می دهد . به کارگیری از تولید ها چرم، شما را فردی منظم و منحصر به شخص جلوه می‌دهد . 

کیف دوشی

کاربرد 

چرم در استایل امروزی عشق به تولید ها چرمی و استفاده گسترده از آن، سبب ساز ارتقا تنوع و کیفیت تولید گردیده می‌باشد . تولید ها چرمی در دو مجموعه درجه‌بندی می‌شوند: چرم سبک شامل چرم گوسفند و بز که برای تهیه و تنظیم لباس، دستکش و آستر به کار گیری می‌شود و چرم‌ سنگین وزن مشتمل بر چرم گاو و گاومیش که به استدلال کیفیت و ضخامت بالا برای تولید کفش، کیف، کاربرد دارد . 


به گزارش تجارت‌نیوز، استفاده از پوشاک، کیف، کفش و کمربند چرمی در هر موقعیتی استایل شما را به شایسته ترین شکل جلوه میدهد . به کار گیری از تولید ها چرم، شما را شخصی منظم و منحصر به فرد به شخص جلوه می‌دهد . 


چرم 

در استایل آقایان احتمالا شما مدام نتوانید از پوشاک چرمی استعمال کنید، ولی برای آنکه سبک اختصاصی به فردی داشته باشید، می توانید از کیف‌های چرمی اداری ساده و اسپرت به کارگیری نمایید . در دست داشتن چنین کیف چرمی علاوه بر جادار و خوش‌دست بودن، میتواند به خوش تیپ بودن شما اضافه کند . این کیف‌ها در مدل‌های متعدد دستی و دوشی با طراحی‌های متنوع تولید میگردند . 


هر یک‌سری تعیین هدیه برای آقایان کاری سخت و زمان‌بر است البته طراحان مد معتقدند که اکسسوری چرمی مثل کیف پول، جاکلیدی چرمی، ست کیف وکمربند، دستکش، ساعت بند چرم و دستبند می‌تواند شایسته ترین کادو گرانبها و کاربردی باشد . این اکسسوری‌ها را می‌توان با کت، بارانی، جین و استایل کلاسیک، ست کرد . چرم 

در استایل خانم‌ها تولیدها چرمی در گذشته بخش اعظم برای آقایان طراحی میشد اما امروزه در استایل خانم‌ها نیز مضاعف کاربرد دارااست . درصورتی که استایل بی آلایش دارید یا کارمند هستید، می‌توانید از کیف‌های معمولی یا اسپرت به کار گیری فرمایید . برای مختص بودن در مهمانی‌ها، کیف‌های طرح‌دار مجلسی را به استایل خویش طولانی تر کنید تا علاوه بر جذابیت، اعتماد به نفس شما را بالا پیروز شود . می بایست دقت داشته باشید برای آنکه محصول ها چرمی عمر طولانی‌تری داشته باشند خوبتر است مدام چرم را گردگیری و هر ماه یک بار بوسیله واکس اختصاصی چرم چرب کنید و از تماس اسپری یا ادکلن با آن، پرهیز کنید . مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها