محل تبلیغات شما
راهنمای خرید چرم
خرید چرم

ما چرم از دامی در سراسر جهان خریدیم. در بیشتر موارد، ما آن را به صورت دقیق که از لوازم آرایشی دریافت می کنیم، می فروشیم. صنعت چرم شرایط عمومی به شیوه های مختلفی از جمله چرم، پوست، پوست، شکاف، شکم و غیره به کار می رود. به عنوان اندازه هر طرف، پنهان، پوست، تقسیم یا شکم متفاوت است، اندازه محصولی که دریافت می کنید ممکن است متفاوت باشد

کیف اداری

قیمت چرم ما دو راه دارد:

1) اکثر پوسته های ما توسط هر قیمت و شما یک قیمت بدون توجه به اندازه هزینه.

2) گاهی اوقات ما چرمی را پیشنهاد می دهیم که قیمت پایه مربع (متر مربع) یا متر است و در فرم دقیق ما از پوست (پوست، پوست، پوست، تقسیم، شکم، و غیره) به فروش می رسد. هنگامی که سفارشات را برای محصولات با قیمت مربع یا متر تعیین می کنید، تقریبی در سبد خرید خود به شما داده می شود. پس از سفارش شما برداشت شده است، این تقریبی هزینه تنظیم می شود تا منعکس کننده قیمت واقعی بر اساس اندازه قطعه به عنوان اندازه گیری شده و مشخص شده توسط دباغی. هزینه نهایی شما برای اندازه واقعی محصول است که به شما تحویل داده می شود.
 
رنگ ها

ما بهترین ها را برای نمایش دقیق تر رنگ محصولات نمایش داده شده در سایت انجام داده ایم.

با این حال:
1) زیرا رنگهایی که می بینید بستگی به مانیتور شما دارند، ما نمی توانیم مانیتور نمایش هر رنگ دقیق را تضمین کنیم.
2) رنگ ممکن است به علت تفاوت در تعداد رنگ متفاوت باشد. همیشه اگر اضافات رنگ برای پروژه شما مهم است، همیشه سفارش دهید.
وزن / ضخامت - چرم معمولا از نظر انس اندازه گیری می شود. یک اونس برابر با 1/64 اینچ ضخامت اینچ است. بنابراین، وزن 7 تا 8 اونس. بدین معناست که چرم 7/64 تا 8/64 اینچ ضخامت اینچ است. در تلاش برای ایجاد چرم یک ضخامت یکنواخت، پنهان از طریق یک ماشین تقسیم کننده اجرا می شود. با این حال، هر حیوانی متفاوت است و همیشه تنوع جزئی ضخامت در سراسر پنهان وجود دارد. به همین دلیل پوست معمولا با طیف وسیعی از ضخامت، مانند 4 تا 5 اونس، 6 تا 7 اونس، و غیره نشان داده می شود.
 اصطلاح رایج - چرم خرید یک کار دشوار نیست. ما انواع پوستی را ارائه می دهیم که برای هر طرح چرمی که شما در ذهن دارید، به خوبی کار خواهد کرد. در زیر لیستی از قوانین چرم معمولی مورد استفاده قرار می گیرید که پوست های مختلفی را که ما می فروشیم توصیف می کنیم.

Aniline Dyed - چرم که رنگ تمام رنگی را با یک رنگ شفاف رنگ کرده است. از آنجائیکه پایان شفاف است و نشانه های طبیعی چرم را نشان می دهد، می توان از بهترین پرده ها استفاده کرد.

زره پوش چرمی - چرمی سبز تنگ چرمی که برای بازسازی تاریخی استفاده می شود برای کف کفش و برای زره ​​های محافظ.

تره فرنگی - همچنین به عنوان سبزیجات ترشیده شناخته شده است. چرمی که توسط تانن های استخراج شده از پوست درختان تهیه می شود.

Belly Cut (مار) - Snakeskins که در زیر بریده شده است، بنابراین پوست برنزه الگوی قابل مشاهده مار را نشان می دهد.

Chrome Free - همچنین به عنوان چرم آلدئیدتنتین شناخته می شود، این چرمی است که اکثر تانرها به علت کرم رنگ پریده یا رنگ سفید به عنوان چرم مرطوب سفید به نظر می رسند. استفاده در کفش و خودرو نوزاد.

Chrome Tanned - این فرایند از نمک های کروم محلول، به ویژه سولفات کروم، برای خمیر پوست استفاده می کند. معمولا برای لباس، کفش و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می شود.

پوسته - چرمی که برنزه شده، رنگ شده و خشک شده است اما به پایان نرسیده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها